Aktualności

Archiwum
 

Nota prawna

 1. Zawartość oraz struktura strony internetowej znajdującej się pod adresem www.eduprawnik.pl należącej do Dariusza Skrzyńskiego są chronione prawami autorskimi. Powielanie danych i informacji, a w szczególności wykorzystywanie zamieszczonych w witrynie tekstów i ich fragmentów bez zgody Dariusza Skrzyńskiego jest zabronione.

2. Dopuszcza się wykorzystywanie materiałów tekstowych umieszonych na stronie www.eduprawnik.pl, wliczając ich kopiowanie, przechowywanie oraz drukowanie jedynie w celach niekomercyjnych (np. prywatnych, edukacyjnych, oświatowych) zgodnie z ustawą  z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Publikacja materiałów na innych stronach internetowych wymaga zgody Dariusza Skrzyńskiego.

3. Do komercyjnego wykorzystywania treści zamieszczonych na stronie www.eduprawnik.pl wymagana jest pisemna zgoda Dariusza Skrzyńskiego.

4. Dariusz Skrzyński nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach internetowych znajdujących się pod łączami wychodzącymi z witryny www.eduprawnik.pl.

5
. Ilustracje i zdejęcia znajdujące sie na stronie www.eduprawnik.pl wykorzystwane są na licenji fotolia.com.